Geneza powstania firmy ZING Logistics sięga 2014 roku. Głównym obszarem działalności od początku była Logistyczna obsługa klientów naszej firmy oraz  rynek papierniczy oraz sprzedaż szeroko rozumianych podłoży dla poligrafii.

Rok 2015 odkrył nową kartę w historii firmy. W wyniku wykupu menedżerskiego spółka stała się indywidualną firmą z wyłącznie polskim kapitałem wracając jednocześnie do starej nazwy ZING.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów przygotowaliśmy portal, którego celem jest ułatwienie korzystania z usług kurierskich za naszym pośrednictwem. Aplikacja ta pozwala na znaczne usprawnienie procesu zamawiania kuriera, śledzenia przesyłek jak również ich wyceny i kontroli kosztów. Niezależnie od gabarytu przesyłki: paleta, paczka czy koperta korzystając z naszego portalu możesz być pewny, że w większości lokalizacji zostanie dostarczona pod wskazany adres następnego dnia. Możesz zamówić również wysyłkę zagraniczną i transport dedykowany – w tym celu skontaktuj się z naszym konsultantem pod numerem infolinii 800 889 995 lub logistyka@zing.com.pl i poproś o indywidualną wycenę. Książka adresowa umożliwia zapamiętanie adresów, dzięki czemu wypełnienie listu przewozowego zajmie tylko chwilę. Po zalogowaniu w każdym momencie możesz też przejrzeć historię swoich zleceń.
  W trosce o świadczenie jak najwyższej jakości usług oraz zadowolenie klienta informujemy, że przy większej ilości wysyłek przyznajemy indywidualne rabaty, które również widoczne będą w systemie po zalogowaniu.