ZING Logistics oferuje usługi logistyczne w systemie door-to-door.
Przesyłki są odbierane od nadawcy przez transport dostosowany do przewozu przesyłek gabarytowychi całopaletowych oraz dostarczane we wskazane miejsce w maksymalnie 24 godziny.

Wysoka jakość obsługi – Państwa zamówienie zostanie szybko przyjęte do realizacji, co zostanie sprawnie potwierdzone przez konsultanta. Gwarantowana terminowość odbiorów i dostaw – Jeśli potwierdzamy, że odbierzemy przesyłkę w określonym czasie, to na pewno to zrobimy. Wyspecjalizowana, odpowiednio zarządzana flota samochodowa – Każdy ładunek odebrany od naszych klientów jest cenny, dlatego usługa logistyczna jest realizowana przez kilkadziesiąt świetnie przygotowanych do tego samochodów (w większości z windą), obsługiwanych przez doświadczonych kierowców. Składowanie towaru – Jeśli jest taka konieczność, odebrany towar może zaczekać do dnia dostawy w jednym z naszych nowoczesnych magazynów lokalnych.
Nowocześnie zarządzane zaplecze magazynowe – Magazyn centralny o powierzchni blisko 10000 m2 na obrzeżach Warszawy pozwala na szybką realizację usługi dla klientów z Warszawy i okolic. Magazyny lokalne gwarantują sprawne wykonywanie usługi na terenie Polski. Indywidualny program cenowy oraz rabaty ilościowe – Naszym stałym klientom proponujemy szczególnie atrakcyjne warunki współpracy, zarówno w zakresie cen, jak też terminów płatności itd. Im więcej i częściej przewozisz w ZING Logistics, tym mniej Cię kosztuje jedna paleta!
Zachęcamy do skorzystania z platformy przez którą zamówisz kuriera online!
Skontaktuj się z ZING Logistics: logistyka@zing.com.pl +785 898 044 +22 392 48 25 infolinia 801 022 044