jeden adres dla twoich przesyłek
Zing Logistics
 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów przygotowaliśmy portal, którego celem jest ułatwienie korzystania z usług kurierskich za naszym pośrednictwem. Aplikacja ta pozwala na znaczne usprawnienie procesu zamawiania kuriera, śledzenia przesyłek jak również ich wyceny i kontroli kosztów.

Niezależnie od gabarytu przesyłki: paleta, paczka czy koperta korzystając z naszego portalu możesz być pewny, że w większości lokalizacji zostanie dostarczona pod wskazany adres następnego dnia. Możesz zamówić również wysyłkę zagraniczną i transport dedykowany – w tym celu skontaktuj się z naszym konsultantem pod numerem infolinii 800 889 995 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i poproś o indywidualną wycenę.

Książka adresowa umożliwia zapamiętanie adresów, dzięki czemu wypełnienie listu przewozowego zajmie tylko chwilę. Po zalogowaniu w każdym momencie możesz też przejrzeć historię swoich zleceń.

W trosce o świadczenie jak najwyższej jakości usług oraz zadowolenie klienta informujemy, że przy większej ilości wysyłek przyznajemy indywidualne rabaty, które również widoczne będą w systemie po zalogowaniu.

 

Wysyłasz dużo?